Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Szczoteczka soniczna – moje osobiste doświadczenia

Czyste zęby i sposoby na szczotkowanie

:: zeby ::

Szczoteczka soniczna – moje osobiste doświadczenia

Postanowiłam podzielić się z wami moimi doświadczeniami, bo jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup mojej pierwszej szczoteczki sonicznej i przyznam się, że jestem naprawdę zadowolona. Po pierwsze – dobra cena. Na początku, kiedy tylko miałam szczoteczkę manualną i nawet nie myślałam o jej zamianie, nawet nie wpadłabym na pomysł ze sprawieniem sobie czegoś więcej niż szczoteczki elektrycznej, bo byłam święcie przekonana, że jednak te szczoteczki soniczne sonicare są w chorendalnie wysokich cenach. Na całe szczęście dla mnie i dla moich zębów, mój dentysta sam kiedyś poruszył ten temat podczas ostatniej wizyty kontrolnej. Niestety zauważył, że na moich zębach zbiera się coraz więcej osadów, przez co tworzy się uporczywy osad nazębny.

mycie zębów szczoteczką sonicznąW związku z tym zapytał, jakiej szczoteczki używam, a kiedy powiedziałam, że zwykłej- manualnej to polecił mi, bym rozważyła zakup sonicznej, bo jest nawet dziesięciokrotnie lepsza od tradycyjnej szczoteczki. Uspokoił mnie też od razu w kwestii ceny, powiedział, że teraz w internecie mogę zamówić taką szczotkę w zasadzie w cenie szczoteczki elektrycznej. I wiecie co? Miał rację! Po powrocie do domu zaraz poszukałam dodatkowych informacji o sonicznych szczotkach do zębów ich cenach i znalazłam takie za sto pięćdziesiąt złotych i to renomowanej firmy, a model ma naprawdę setki dobrych opinii. Więc jakoś długo nie zwlekałam i zamówiłam.

Działanie szczoteczki

Paczka przyszła bardzo szybko i z niecierpliwością ją odpakowałam. Szczoteczka jest zgrabna i niewielka, łatwo zabrać ją ze sobą na przykład na wakacje. Jedno naładowanie zgodnie z informacją na opakowaniu wystarcza na dwa tygodnie mycia i jest to zgodne z prawdą, a najczęściej używam tej szczoteczki częściej niż dwa razy dziennie. Co do jej działania, to przyznam się wam, że na początku byłam nico rozgoryczona, bo spodziewałam się jakiegoś bardziej złożonego i skomplikowanego mechanizmu działania.

Ocena końcowa i podsumowanie

A ta szczoteczka po prostu... Wibruje. I jest to genialne w swej prostocie, ale wiecie szczoteczka „soniczna” brzmi tak jakoś nowocześnie i skomplikowanie, do tego jest często wręcz zachwalana pod niebiosa i wychwalana przy każdej okazji przez lekarzy stomatologów i  użytkowników, a tu się okazuje, że to praktycznie zwykła szczotka, która  wibruje i to też całkiem zwyczajnie. Ale, ale – mimo tego zdziwienia i zaskoczenia po pierwszym myciu stwierdzam, że jest naprawdę genialna i polecam ją wszystkim.


Głosuj (0)
szczoteczki 12:32:49 4/04/2016 [Powrót]