Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Szczoteczka do zębów Oral-B Professional Care 1000 - recenzja

Czyste zęby i sposoby na szczotkowanie

:: zeby ::

Szczoteczka do zębów Oral-B Professional Care 1000 - recenzja

Korzystałam z wielu różnych marek elektrycznych szczoteczek do zębów na przestrzeni lat i z serii Oral-B byłam zawsze zadowolona. Ta szczególna szczoteczka do zębów została specjalnie polecona przez mojego stomatologa, który również jej używa. Byłam bardzo ciekawa jak ona działa.

To znaczy spróbowałam wielu szczoteczek do zębów Oral-B, ale nigdy tego konkretnego modelu, więc po prostu kupiłam Oral-B Professional Care 1000 przez Internet i dałam jej szansę.


Wynik? No cóż, co mogę powiedzieć? WOW! To niesamowite. To przyjemność w obsłudze i czuję, jak by moje zęby były właśnie wybielone przez profesjonalnego i doświadczonego dentystę. Oprócz szczoteczki do zębów Phillips Sonicare, nigdy nie znalazłam tak dobrej szczoteczki elektrycznej, która spełniałaby wszystkie moje oczekiwania.

Podstawowe właściwości tej szczoteczki


Ta szczoteczka do zębów posiada zarówno ruch obrotowy, jak i pulsacyjny, który daje wizualnie najlepsze efekty. Unikalna, okrągła główka szczoteczki do zębów daje niesamowite efekty. Posiada wbudowany zegar 2-minutowy, który uważam za bardzo przydatny. To tylko dowodzi, że prawdopodobnie moje mycie zębów nie trwało wcześniej pełnych 2 minuty , więc to naprawdę przydatna funkcja.
Należy się upewnić, że bateria jest całkowicie wyczerpana zanim zaczniemy naładować szczoteczkę. Zrób to co najmniej raz w tygodniu lub dwa razy w miesiącu na minimum.

szczoteczkaKilku moich przyjaciół musi teraz częściej ładować swoją szczoteczkę, ponieważ wcześniej nie przestrzegali tej zasady. Tak samo jest z wieloma urządzeniami elektronicznymi. Warto również zauważyć, że wymiana końcówek do szczoteczek jest nieco kosztowna. Jednak ta szczoteczka do zębów była naprawdę dobrym inwestycją w prawidłową higienę jamy ustnej.

Do zalet mogę przede wszystkim zaliczyć: ruch szczoteczki (obrotowy i pulsacyjny, co daje najlepsze efekty), niezwykły poziom czystości po pełnych dwóch minutach, zalecenie dentysty oraz stoper odliczający 2 minuty. Do wad mogę natomiast zaliczyć to, że wymienne główki szczoteczki są odrobinę droższe oraz fakt, że musisz upewnić się, że bateria jest całkowicie wyczerpana, przed rozpoczęciem ładowania szczoteczki.

Podsumowanie i ocena


Ogólnie rzecz biorąc, jest naprawdę trudno się przyczepić do tej szczotki. Poziom czystości jest naprawdę fantastyczny i mogę zagwarantować, że Cię zadziwić. Zawsze wiedziałam, że jakość szczoteczki, której używam, jest niezwykle ważna, ale nigdy nie doświadczyłam aż takiej różnicy. . I nie zawaha się kupić jej ponownie, chociaż myślę, że może warto zapłacić trochę więcej za Oral B Professional Care inteligentnego serii 5000, która moim zdaniem ma lepsze funkcje. Ale prawdę mówiąc, szczoteczka do zębów Oral-B Professional Care 1000 Szczoteczka jest naprawdę bardzo dobra i godnie zastępuje swego porpzednika Oral-B Vitality Precision Clean, które może jest i tańszy, ale mniej wydajny.Głosuj (0)
szczoteczki 14:22:30 18/11/2015 [Powrót]